Lietuvos Standartizacijos departamentas - straipsniai : Apie standartizaciją – Darbuotojų saugos ir sveikatos konferencijoje

Spausdinti puslapio vidurį

Apie standartizaciją – Darbuotojų saugos ir sveikatos konferencijoje
2020-02-14

2020 m. vasario 11 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ Vilniuje ir vasario 13 d. „Park Inn“ konferencijų centre Kaune vyko konferencija „Darbuotojų sauga ir sveikata 2020“ (DSS).

 

Šių metų DSS konferencijoje itin aktualiomis teisės, darbų saugos technikos, vadybos ir psichologijos temomis pranešimus pristatė 27 pranešėjai iš įvairių Lietuvos įmonių ir organizacijų.

Pranešimą „Kam yra reikalingi standartai ir kuo jie gali būti naudingi DSS srityje“ skaitė Lietuvos standartizacijos departamento direktorius Rimantas Sanajevas.

Konferencijos dalyviams, kurių per abi dienas apsilankė virš 1000, buvo sudaryta galimybė pertraukų metu pabendrauti ne tik vieniems su kitais, bet ir susitikti bei padiskutuoti su pranešėjais.

Departamento veiklą stende pristatė ir su gausiu būriu besidominčiųjų standartizacija bendravo Departamento vyriausiasis patarėjas Sigitas Šiupšinskas, Standartų leidybos skyriaus vedėjas Mindaugas Balčiauskas ir Organizacinio standartų skyriaus vyriausiasis specialistas Linas Bielickas.

 

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Facebook LinkedIn