Lietuvos Standartizacijos departamentas - straipsniai : 2019 m. spalio 9-10 d. Dnipre (Ukraina) vyksta V-as tarptautinis forumas „Novatoriškų būdų, kaip plėtoti kokybišką Ukrainos infrastruktūrą, ieškojimas“

Spausdinti puslapio vidurį

2019 m. spalio 9-10 d. Dnipre (Ukraina) vyksta V-as tarptautinis forumas „Novatoriškų būdų, kaip plėtoti kokybišką Ukrainos infrastruktūrą, ieškojimas“
2019-10-09

Ukrainos ekonominės plėtros ir prekybos ministerijos kvietimu Lietuvos standartizacijos departamento direktorius Rimantas Sanajevas ir Organizacinio standartų skyriaus l. e. skyriaus vedėjo pareigas Sigitas Šiupšinskas dalyvauja 2019 m. spalio 9-10 d. Dnipre (Ukraina) vykstančiame V-ame tarptautiniame forume „Novatoriškų būdų, kaip plėtoti kokybišką Ukrainos infrastruktūrą, ieškojimas“.
Lietuvos standartizacijos departamento delegacija forume pristato pranešimą „Standartai, standartizacija, investicija į ateitį“ bei dalyvauja ekspertinėse diskusijose su Ukrainos verslo atstovais.

Dalyvavimas tarptautiniame forume yra viena iš priemonių, numatytų Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijos ir Ukrainos ekonominės plėtros ir prekybos ministerijos 2018 m. lapkričio 8 d. Vilniuje pasirašytame 2018–2020 m. bendradarbiavimo techninio reguliavimo, standartizacijos ir metrologijos srityse renginių plane.

Atgal Spausdinimo versija Facebook LinkedIn