Lietuvos Standartizacijos departamentas

Spausdinti puslapio vidurį

Naujienos
Nacionalinė standartizacijos institucija švenčia įkūrimo sukaktį

Šiandien, balandžio 25 d., sukanka 29 metai, kai buvo įsteigta nacionalinė standartizacijos institucija – Lietuvos standartizacijos departamentas (tuomet – Standartizacijos ir kokybės departamentas prie LR Vyriausybės).

Nuoširdžiai sveikinu visus standartizacijos bendruomenės narius – nacionalinės standartizacijos institucijos kūrėjus, ilgamečius darbuotojus, technikos komitetų narius, visus standartizacijos specialistus ir profesionalus už reikšmingą indėlį kuriant ir stiprinant nacionalinę standartizacijos instituciją bei plėtojant ir propaguojant nacionalinę standartizaciją.

 

Direktorius Rimantas Sanajevas

(Iš LST archyvo)

Plačiau
Nacionalinės kokybės infrastruktūros stiprinimas

2019 m. balandžio 18 d. Lietuvos standartizacijos departamentas, Nacionalinis akreditacijos biuras ir Lietuvos metrologijos inspekcija pasirašė bendradarbiavimo susitarimą. Šio bendradarbiavimo tikslas – plėtoti ir propaguoti nacionalinę kokybės infrastruktūrą, kurioje veikia viešasis ir privatus sektoriai kartu su politiką formuojančiomis valdžios institucijomis, atitinkama teisine ir reguliavimo sistema bei savo praktika siekiantys palaikyti ir skatinti prekių, paslaugų bei procesų kokybę, aplinkos apsaugą, laisvą prekių ir paslaugų judėjimą bei prekybos kliūčių mažinimą.

Plačiau
Archyvas