Lietuvos Standartizacijos departamentas

Spausdinti puslapio vidurį

Naujienos
Išleistas pirmasis tarptautinis asmeninės informacijos valdymo standartas

Susirūpinimas kibernetiniu saugumu nuolat didėja, nes visuomenė skaitmeniniame pasaulyje tampa vis labiau susaistyta, o per pastaruosius kelerius metus padvigubėję kibernetiniai išpuoliai prieš verslą kelia vis didesnę grėsmę pasauliniam stabilumui.

Rengiami šios rizikos mažinimo ir skaitmeninio privatumo apsaugos įstatymai ir reglamentai. Kaip organizacijos gali laikytis šių reikalavimų ir kartu apsisaugoti? Ką tik išleistas pirmasis pasaulyje tarptautinis standartas, padėsiantis organizacijoms tvarkyti asmeninę informaciją.

Plačiau
Išleistas septintasis 2019 m. Lietuvos standartizacijos departamento biuletenio numeris

Išleistas septintasis 2019 metų Lietuvos standartizacijos departamento biuletenio numeris, kuriame pateikiama informacija apie išleistus Lietuvos standartus ir kitus leidinius, į lietuvių kalbą išverstus Lietuvos standartus ir kitus leidinius, patikslintas Lietuvos standartų lietuviškas antraštes, negaliojančius ir skelbiamus negaliosiančiais Lietuvos standartus ir kitus leidinius, viešajai apklausai teikiamus standartų projektus, nemokamą prieigą prie standartų projektų tekstų, pradėtus rengti Europos standartų ir kitų leidinių projektus ir vieną originaliojo Lietuvos standarto projektą, Europos standartizacijos organizacijų išleistus standartus ir kitus leidinius.

Atsisiųsti Lietuvos standartizacijos departamento biuletenį galima čia.

Įsigyti ar skaityti standartą galima elektroninėje standartų parduotuvėje. Visais su standartų įsigijimu susijusiais klausimais prašome kreiptis tel. (8 5) 270 9341 arba el. paštu platinimas@lsd.lt.

Plačiau
Archyvas