Lietuvos Standartizacijos departamentas - straipsniai : Išleistas devintasis 2020 m. Lietuvos standartizacijos departamento biuletenio numeris

Spausdinti puslapio vidurį

Išleistas devintasis 2020 m. Lietuvos standartizacijos departamento biuletenio numeris
2020-05-29

Išleistas devintasis 2020 m. Lietuvos standartizacijos departamento biuletenio numeris, kuriame pateikiama informacija apie išleistas originaliųjų Lietuvos standartų pataisas, išleistus Lietuvos standartus ir kitus leidinius, išverstus į lietuvių kalbą standartus ir kitus leidinius, negaliojančius ir skelbiamus negaliosiančiais Lietuvos standartus ir kitus leidinius, peržiūrimus originaliuosius Lietuvos, Europos ir tarptautinius standartus, viešajai apklausai teikiamus standartų projektus, nemokamą prieigą prie standartų projektų tekstų, pradėtus rengti Europos standartų ir kitų leidinių projektus, Europos standartizacijos organizacijų išleistus standartus ir kitus leidinius.

 

Atsisiųsti Lietuvos standartizacijos departamento biuletenį galima čia.

Įsigyti ar skaityti standartus galima elektroninėje standartų parduotuvėje. Visais su standartų įsigijimu susijusiais klausimais prašome kreiptis tel. (8 5) 270 9341, 8 659 93 235 arba el. paštu platinimas@lsd.lt.

Atgal Spausdinimo versija Facebook LinkedIn