Lietuvos Standartizacijos departamentas - straipsniai : Paslaugų teikimo sutarčių sudarymo standartas – pagalbos verslui priemonė

Spausdinti puslapio vidurį

Paslaugų teikimo sutarčių sudarymo standartas – pagalbos verslui priemonė
2022-01-19

Š. m. sausio 14 d išleistas Lietuvos standartas LST EN 17371-2:2022 Paslaugų teikimas. 2 dalis. Paslaugų teikimo sutartys. Rekomendacijos dėl sutarčių formos, turinio ir struktūros, kuriame pateikiami geriausios ilgametės tarptautinės paslaugų teikimo sutarčių sudarymo praktikos ir patirties pavyzdžiai, sutarčių įforminimo, turinio ir struktūros gairės. Standartas skirtas padėti pirkėjams ir paslaugų teikėjams sudaryti sutartis neturint teisinio išsilavinimo. Tai puiki pagalbos priemonė mažoms ir vidutinėms įmonėms. Šis standartas netaikomas paslaugų sutartims, kai paslaugų pirkėjas yra vartotojas, taip pat darbų atlikimo sutartims.

Su standarto tekstu visiems galima susipažinti užsisakius skaitymo paslaugą Elektroninėje standartų parduotuvėje arba Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje, aukštųjų mokyklų studentams ir dėstytojams – per eLABa sistemą.

Parengė Linas Bielickas

 

Atgal Spausdinimo versija Facebook LinkedIn